درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
maryam
آفلاین

ارسال‌ها :30
عضويت: 25 /10 /1399
تشکرها :8
تشکر شده :16
چطور بفهمیم که پسر به مادر خود وابسته است یا نه ؟

#سوال
درخواستگاری چطور بفهمیم که پسر بیش از اندازه به مادرش وابسته نیست ؟

#پاسخ
ما با مجموعه قراینی می توانیم این موضوع را بفهمیم. در جلسه ی اول گفتگو خانم می تواند بپرسد که شما تا چه اندازه به نظر دوستان و آشنایان اهمیت می دهید؟

با این سوال شما می توانید وابستگی یا استقلال فکری آقا را متوجه بشوید .

جوابی که آقا به شما می دهد خیلی کمک کننده است . ممکن است که آقا بگوید من بدون نظر خانواده ام کاری نمی کنم و نظر دوستانم برایم خیلی مهم است . این می تواند یک هشدار باشد . یک وقت بحث دلبستگی است و انسان با خانواده اش مشورت می کند و این کار خوبی است .

نشانه ی بعدی این است که وقتی در جلسه ی خواستگاری شما از آقا پسر سوال می کنید او اول به مادرش نگاه می کند که اگر مادرش به او اجازه داد جواب بدهد . این نشانه ی مهمی است .

گاهی پسر خودش می خواهد جواب بدهد ولی مادرش بجای او جواب می دهد و آقا پسر هم عکس العملی از خودش نشان نمی دهد . این نشان می دهد که ایشان بشدت تحت سلطه ی مادرش است که نمی تواند جواب بدهد و هیچ اراده ای از خودش نشان نمی دهد . یکی از وابستگی های شدید آقا به مادرش این است که در گفتگوی دونفره ، تکه کلام مامانم را زیاد بکار می برد و می گوید که یک مشورتی با مامانم بکنم . این نگران کننده است .

اگر این نشانه ها بود و آقا پسر تک فرزند یا فرزند آخر یا تک سرپرست با سرپرستی مادر بود ، این می تواند مزید برعلت باشد. اگر شما این نشانه ها را دیدید ،باید تحقیق جدی تری بکنید . زندگی با چنین آقایی خیلی سخت است . این آقا بچه ننه است . این آقا هر کاری می خواهد بکند باید از مادرش اجازه بگیرد . زن در ازدواج دنبال تکیه گاه می گردد و بخاطر همین خانم از این آقایی که وابسته مادرش است خوشش نمی آید زیرا او نمی تواند تکیه گاه خوبی برای همسرش باشد. فرانسوی ها می گویند پسری که به مادرش وابسته است بهتر است که ازدواج نکند


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.