در بهشت

آخرین ارسالی های انجمن

 • نویسنده :
 • بازدید : 279 مشاهده

فال تاروت و دعا برای دریافت حاجت

 

خیلی از ماها درمورد فال تاروت شنیده ایم اما تجربه نکریم.

فال تاروت یکی از پر طرفدار ترین فال هاست که از زمان های خیلی قدیم در بین مردم رایج بوده است. فال تاروت می تواند به خوبی درمورد گذشته حال و آینده ما اطلاعاتی را ارائه دهد که با تجربه کردن آن قطعا غافلگیر خواهیم شد.

سایت های زیادی وجود دارند که به صورت آنلاین فال تاروت میگیرند اما اغلب وقت ها به خوبی نمیتوانند اطلاعاتی که ما میخواهیم را به ما بدهند.

افرادی هستند که به طور کامل به فال تاروت مسلط هستند و با فال گرفتن به نیت شما میتوانند اطلاعات مفیدی را دراختیار شما قرار بدهند و راهکار های مناسب توسط نوشت دعا برای رفع مشکل شما ارائه بدهند.

اما این افراد را چگونه بشناسیم و به آن ها اعتماد کنیم؟؟ افراد زیادی ادعا میکنند که به فال گرفتن و دعا نوشتن واقف هسنتد اما نمی توان اعتماد کرد زیرا اغلب مواقع در فکر خالی کردن جیب ما هستند. سایت در بهشت یکی از افرادی که در این زمینه تخصص دارد و تجربیات زیادی را  که از ایشون کسب کرده است را به شما معرفی میکند تا به خوبی شما را در مورد مسیر زندگی و نیاز های شما راهنمایی کند.

اگر احساس میکنید درگیر طلسم و یا سحر شدید میتوانید با ارتباط با خانم سادات مشکل خود را به خوبی برطرف کنید. علاوه بر این ها شما میتوانید برای کسب و کار آینده خود سوال کنید و برای افزایش رزق و روزی خود دعا دریافت کنید.

شما اگر از طریق سایت در بهشت با ایشان ارتباط بگیرید شامل تخفیف خواهید شد.

دوستان عزيزم فال احساسي تاروت ،يا قهوه 

همونطور كه از اسمش پيداست براي احساس بين دو نفره

فال انبیاء

استخاره با قرآن

اگه ازدواج كرديد

مطلقه هستيد

مجرد هستيد

يا الان كات كردين

يا ميخواين از احساس شخصي با خبر بشيد ميتونيد فال احساسي بگيرين

اينكه اين شخص به شما احساس داره؟

دوستتون داره؟ 

الان فقط با شما در رابطه ست؟ 

نتيجه ي رابطه تون چطور ميشه؟

آيا به شما برميگرده يا نه؟

آيا با شما ازدواج داره يا نه؟

و در كل اوضاع و احوال احساسيتون و نتيجه ي اتفاق

برای ارتباط با خانم  میر سعید

09916331471

ذکر شریف (اَلوَترُ) و خواص آن

یکشنبه 03 مرداد 1400
 • نویسنده :
 • بازدید : 55 مشاهده

ذکر شریف (اَلوَترُ) و خواص آن

وَتر: ( تنها و یگانه)

(وَ الشفعِ وَ الوَتر)

                ( قسم به حق جفت و قسم به حق فردش)

هرچیزی  که فرد باشد آن را وتر گویند بعنی طاق مقابل شفع  که دو است

خواص ذکر:

 • گفتن 606 مرتبه ذکر (اَلوَترُ) در هر روز موجب هیبت و عظمت گوینده این ذکر است در بین مردم.
 • گفتن ذکر (اَلوَترُ) به تعداد کبیر آن یعنی 606 مرتبه موجب انقطاع از مردمان و تجرد و خلاصی از ذلت در نظر عوام الناس می باشد
 • نویسنده :
 • بازدید : 58 مشاهده

خواص و انواع ختم های ذکر شریف یا جبار

جَبار (فرمانفرما،امر کننده به خوبی)

هُوَ اللَّهُ الَّذِي لَا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ الْمَلِكُ الْقُدُّوسُ السَّلَامُ الْمُؤْمِنُ الْمُهَيْمِنُ الْعَزِيزُ الْجَبَّارُ الْمُتَكَبِّرُ ۚ سُبْحَانَ اللَّهِ عَمَّا يُشْرِكُونَ

(اوست خدایی که نیست جز او پادشاه پاک بی عیب ایمنی بخش شاهد نیرومند و فرمانفرما)

توضیح: خداوند جبار است و امر کننده آتش جبرا سوزاننده است و شمشیر جبرا بُرندهه. اما اگر خداوند امر کند، آتش سوزاننده نخواهد بود و شمشیر نخواهد بُرید

( لا موثر فی الوجود الا الله)

ادامه مطلب
 • نویسنده :
 • بازدید : 87 مشاهده

 

اعمال شب و روز دحو الارض و فضیلت آن 

 شب بیست و پنجم ماه ذی القعده شب دحو الارض است به معنای (پهن شدن زمین از زیر خانه کعبه بر روی آب ) و از لیالی شریفه است که رحمت خدا درآن نازل می شود و قیام به عبادت درآن اَجر بسیار دارد و از حسن بن علی وشا روایت شده که گفت:

من کودک بودم که با پدرم در خدمت امام رضا (ع) شام خوردیم در شب بیست و پنجم ماه ذی القده پس فرمود:

که امشب حضرت ابراهیم و حضرت عیسی(ع) متولد شده اندو زمین از زیر کعبه پهن شده است، پس هرکه روزش را روزه بدارد چنانست که شصت ماه را روزه داشته 

ادامه مطلب
 • نویسنده :
 • بازدید : 79 مشاهده

عوامل مهم و موثر بر طلاق زوجین

بررسی نتیاج 92 پژوهش انجام گرفته درایران از سال 1357تا 1390 که دستگاهای اجرایی یا مراکز تحقیقاتی دانشگاهی انجام داده اند ، نشان می دهد که مهم ترین عوامل وقوع طلاق در ایران بدین شرح است:

عوامل بسیاری زیادی وجود دارد تا یک زندگی زناشویی به پایان خودش برسد با وجود همه این ها زوج ها هر موقع در زندگی خود احساس نارضایتی میکنند حتما همدیگر ور مطلع کنند و بعد به صحبت بپردازند و چه بهتر که مشکلات خود را حتما با یه مشاور درمیون بگذارند تا به راحتی راهنمایی شوند 

ادامه مطلب
 • نویسنده :
 • بازدید : 91 مشاهده

هم خانگی یا زندگی مشترک بدون ازدواج چگونه است

امروزه در جوامع غربی نوعی از روابط کم و بیش پایدار بین زن و مرد رواج یافته که عبارت است : از هم خانگی یا زندگی مشترک که زن با مرد بدون ازدواج

(آندرامیشل) در گزارش یونسکو اعلام میکند:

شمار فزاینده ای از مردان و زنان بیرون از قاعده ازدواج زندگی مشترکی دارند.

ادامه مطلب
 • نویسنده :
 • بازدید : 67 مشاهده

اهداف ازدواج و روابط صحیح زناشویی

از جمله اهداف مهم ازدواج ،ارضای نیازی جنسی استبنابراین همسران باید در مقابل نیاز جنسی یکدیگر احساس مسئولیت نمایند و از همسر خویش لذت بخش ترین بهره جنسی را ببرند.

ارضای صحیح نیازهای جنسی علاوه برآنکه زندگی را شیرین و لذت بخش میکند به سلامت جسم هم کمک میکند و در رشد بهنجار شخصیت و آرامش روان انسان نیز نقش اساسی دارد .

ادامه مطلب
 • نویسنده :
 • بازدید : 91 مشاهده

مادر حضرت عباس (ع) کیست و ماجرای دنیا آمدن حضرت چگونه بود

حضرت علی (ع) امیرالمونین از برادرش عقیل درخواست کرد که زنی از خانواده شجاع که رشید و قد بلند باشد و صدایی رسا داشته باشد برای او بیاید. عقیل شناخت زیادی از اعراب داشت  و مشورت  با او برای حضرت امیر (ع) عقیل سوال کرد یا علی  این  گونه زن نسبت به زنان دیگر چه مزیتی دارد؟ حضرت فرمود : میخواهم از او فرزند شجاع و رشیدی داشته باشم زیرا پیامبر اکرم(ص) فرمود( حسین منی و اَنا منی حسین) و سفارش فرمود که حسین از من است و من از حسین ،یاری کننده حسین مرا یاری نموده و یاری کننده من خدا و اسلام را یاری نموده است ، حضرت امیرالمونین برای یاری کردن حسین(ع) در کربلا  قصد ازدواج با چنین زنی داشت تا فرزندی شجاع از ایشان داشته باشد

ادامه مطلب
 • نویسنده :
 • بازدید : 70 مشاهده

فروشگاه اینترنتی اسپرت پاژن

فروشگاه محصولات لوکس و اسپرت فروشی اسپرت پاژن سالها به صورت سنتی مشغول فعالیت بود که با گذشت زمان و متوجه شدن نیاز بازار هرچند دیر اما بالاخره سیستم فروش خود را به روز کرده است و هم اکنون به مدت 1 سال است که فعالیت فروش اینترنتی دارد و در این راستا تا حد زیادی موفق بوده است.

این فروشگاه معتبر است؟

بله، این فروشگاه دارای نماد اعتماد الکترونیکی از سازمان صنعت، معدن و تجارت است و درکنار آن نیز نماد ساماندهی رسانه های دیجیتال هم دریافت کرده است که به این سایت اعتبار بیشتری می‌بخشد.

محصولات این فروشگاه چیست؟

اسپرت پاژن لوازم لوکس و اسپرت تمامی خودرو ها را به فروش گذاشته است و قابل توجه است که برخی از محصولات را نیز با گارانتی اسپرت پاژن ارائه می‌کند.

در این فروشگاه معتبر و بزرگ شما اگر بالای 400 تومان خرید کنید هزینه ارسال داخل تهران رایگان خواهد بود و این امتیاز بسیار خوبی است که اکثر فروشگاه های اینترنتی لوکس و اسپرت از این ویژگی برخوردار نیستند.

پس از خرید از این فروشگاه قطعا یک اشانتیون دریافت خواهید کرد که بسیار باعث خوشحالی خواهد بود. درکنار پایین‌تر بودن قیمت محصولات نسبت به سایر فروشگاه ها، کیفیت محصولات اسپرت پاژن نیز شمارا تعجب زده خواهد کرد.

از بزرگترین مزیت های این فروشگاه برخورد خوب و فوق العاده کارکنان آن است. درصورت بروز هر مشکلی به راحتی می‌توانید با تماس گرفتن با پشتیانی مشکل خود را برطرف کنید.

مورد آخری هم که اهمیت زیادی دارد این هست که شما 7 روز فرصت دارید تا محصول خریداری شده را مرجوع کنید و مبلغ خود را دریافت کنید.

برای ورود به فروشگاه اینترنتی اسپرت پاژن بر روی لینک زیر کلیک کنید.

فروشگاه اینترنتی اسپرت پاژن

sport pajan

 • نویسنده :
 • بازدید : 68 مشاهده

توبه حر یار امام حسین (ع)  چگونه بود

شیخ مفید میفرماید: موقعی که حربن یزید استغاثه امام حسین (ع) را شنید از خواب غفلت بیدار شد، لذا نزد عمربن سعد آمد و گفت: ای عمر:! آیا با این مرد (یعنی امام حسین) جنگ میکنی؟!

عمر گفت: آری ! به خدا قسم جنگی بکنم که آسان تر آن بریدن سرها و قلم شدن دست ها باشد.حر گفت: آیا ممکن نمیشود این کار را اصلاح کنی: عمرگفت:

اگر این امر به دست من اصلاح میشد بی میل نبودم ولی امیر تو عبیدالله برای صلح و اصلاح حاضر نیست.

ادامه مطلب
 • نویسنده :
 • بازدید : 48 مشاهده

اصحاب امام حسین چه کسانی بودند

تعداد اصحاب امام حسین (عش) در زوز عاشورا غیر از خود حضرت 32 نفر سواره و 40 نفر پیاده بودند.

سیدابن طاوس درکتاب لهوف می گوید: امام حسین(ع) برلشگرابن سعدحمله میکرد، در حلی که لشگر حدود سی هزار نفر بودند.از مقابل حضرت میگریختند. مولف گوید: اقوال زیادی در لشگر ابن سعد است .

ادامه مطلب

ماجرای شب عاشورا چیست 

چهارشنبه 05 خرداد 1400
 • نویسنده :
 • بازدید : 49 مشاهده

ماجرای شب عاشورا چیست 

سیدبن طاوس درکتاب لهوف مینویسد: موقعی که شب عاشورا فرا رسید امام حسین(ع) یاران خود را جمع کرد وبعد از حمد و ثنای خدا فرمود: من هیچ اصحابی را صالح تر از اصحاب خود و هیچ اهل بیتی را افضل تر از اهل بیت خویش نمیدانم . خدا همه شما را جزایی خیر دهد.

ادامه مطلب
 • نویسنده :
 • بازدید : 53 مشاهده

 چرا زوج ها به صمیمیت نیاز دارند

صمیمیت یکی از نیازهای زندگی زن و شوهری است و در عین حال از ویژگی های بارز یک زوج موفق و شادمان است.رابطه صمیمانه، با خود افشایی واقعی و درک نیازهای فرد دیگر (همسر) در رابطه ای برابر ، تعریف میشود. البته ایجاد رابطه ی صمیمانه ، نیاز به گذشت زمان دارد.حقیقت  این است که درخانواده ی گسترده در دوره تاریخی گذشته، اعضای خانواده نسبت به زندگی امروزی فاصله ی فیزیکی و جغرافیایی کمتری باهم داشتند. 

ادامه مطلب
 • نویسنده :
 • بازدید : 60 مشاهده

انواع نقاشی از نظر روانشناسی کودکان

با سلام خدمت بزرگواران اینبار درباره انواع نقاشی کودکان برای شما عزیزان مطالب مفید و کاربردی گذاشته میشود

بر خلاف هنر های معماری ، مجسمه سازی ،سفال سازی  وهمه هنر نمایی که با سه بعد سرو کار دارند ،نقاشی هنری است دوبعدی که روی سطح صاف انجام می شود وعمق در ان عملا وجود ندارد.هر چند غالب اثار نقاشی ،عمق و فضا را به بینندها القا می کند اما این القاذهنی و نتیجه ی رعایت قواعد خاصی است.

نقاشی همواره روی سطح جریان دارد وعناصر اصلی ان سطح نقاشی ورنگ است. سطح تابلو می تواند گچ،سنگ ،چوب ، کرباس، کاغذ یا پارچه ابریشم باشد .رنگ مادهای است رنگین که از خاک یا مواد معدنی یا مواد نباتی ویا شیمیا یی تهیه می شود .موادزبور را ابتدا ساییده مانند پودر نرم می کنند وبا مایعی (اب یا رغن ) می امیزند وان را به صورت رنگ های روغنی یا ابرنگ در می اورندهنگام استفاده ، رنگ ها را روی تخته شستی قرار می دهند وبه وسیله ی قلم مو کاردک و سایر وسایل ان را روی سطح پخش می کنند

ادامه مطلب

احدایث مرتبط با غسل جمعه

پنجشنبه 23 ارديبهشت 1400
 • نویسنده :
 • بازدید : 47 مشاهده

احدایث مرتبط با غسل جمعه

1-حضرت علی (ع):اگر کسی غسل جمعه را ترک کند،او در هم و غم است تا جمعه دیگر .

2-حضرت علی(ع):غسل جمعه واجب است بر هر مسلمان .

3-   حضرت صادق  (ع) غسل جمعه پاک کننده وکفاره گناهان است میان دو جمعه .

4-حضرت رسول اکرم (ع) هر کس غسل جمعه کند گناهانش امرزیده می شود .تماما وبه هر قدمی  برمی دارد از برای غسل جمعه بیست حسنه  برایش نوشته می شود.

ادامه مطلب
 • نویسنده :
 • بازدید : 53 مشاهده

رابطه بین زندگی کاری و زندگی خانوادگی

رابطه ی بین خانواده کار ویک فرایند تکاملی تدریجی را در خود دارد این فرایند تکاملی ، از استقلال کار و خانواده شروع شده وبه تعامل کار و خانواده می انجامد . نها یتا ممکن است این فرایند به تقابل بین کار وخانواده منجر می شود .تنش بین توجه به نقش خانوادگی خود ونقش اجتماعی در این فرایند متعکس می شود . بازتاب مسائل خانواده گی وکاری رامی توان به شیوه های گوناگون در مسائل مرزی خانواده وکار مشاهده کرد . 

ادامه مطلب
 • نویسنده :
 • بازدید : 53 مشاهده

سریع ترین دعا جهت مهر محبت وعزیز شدن نزد دیگران

هر روز قبل از اینکه با کسی حرف بزنید 600 بار بسم الله الرحمن الرحیم

دعای مهر و محبت :

هفت عدد سنگ ریزبیاورید این دعا را بر هر عدد سنگ بخوانید ودر آتش بی اندازید

تَبَت یدا اَبی لَهَب وَ تَب ما اَغنی عَنهُ وَما کَسَب سَیصلی ناراَ ذاتَ لَهب (اسم فلان ابن فلان)

حَتی لایَکونَ صَبروولا قَرار واکل وَلا نیام لِمُحبه (فلان ابن فلان) واِمراتهَ حَمالَه الحطب فی جید ها حَبل و من مَسد

ادامه مطلب

درمان جوش با یخ  در خانه

یکشنبه 12 ارديبهشت 1400
 • نویسنده :
 • بازدید : 55 مشاهده

درمان جوش با یخ  در خانه

اولین درمان سریع  برای جوش یخ است  برای جوشی که هنوز به طور کامل عفونی است . استفاده از یخ به کاهش التهاب کمک میکند و

غدد چربی را

تشویق می کند منقبض شده و چربی اضافه و میکروب های درون آن را از آن بخش پوست  بیرون میراند 

ادامه مطلب
 • نویسنده :
 • بازدید : 58 مشاهده

رشد جسمی در نقاش کودکان به چه معناست

شاخص رشد جسمی در فعالیت های خلاقانه ی کودک ، توانایی های او در زمینه ی هماهنگی حرکات چشم ها و عضلات کوچک دست است

. بدین معنی که میزان تسلط کودک بر اعضای بدنش بر خط ها و ترسیم هایش تاثیر میگذارد و هر چه حرکات اعضای بدنش بیشتر در اختیار کودک باشد ،

مهارتش نیز بیشتر خواهد شد .مثلا: در مرحله خط خطی با رشد جسمی کودک تغییراتی در ترسیم هایش پدید می آید که به آسانی قابل تشخیص می باشد

ادامه مطلب
 • نویسنده :
 • بازدید : 49 مشاهده

تغیرات رضایت زناشویی در طول زمان

عدم ثبات رضایت زناشویی در طول دوره های مختلف زندگی یکی از نقاط قابل توجه در زمینه ی رضایت زناشو یی است . این امر عوامل م زناشو یی حیطی را مورد توجه  قرار می دهد . مالا پینتر (1990) به نقل از لو نسون 1 (1994)متقد است  که رضایت زناشو یی با گذشت زمان کاهش می یابد .

ادامه مطلب
 • نویسنده :
 • بازدید : 52 مشاهده

چه مواردی باعث محرومیت از بهشت میشود 

1قرض ندادن به مسلمان در وقت احتیاج او

2  ازار همسایه

3  میان خود و مومن حاجب قرار دادن

4  عاق والدین شدن

5  دیوثی (کسی است که زن او زنا می کند واو می داند)

ادامه مطلب

دعا جهت نجات از آتش جهنم

جمعه 27 فروردين 1400
 • نویسنده :
 • بازدید : 56 مشاهده

دعا جهت نجات از آتش جهنم

در کتاب ثواب الا عمال از حضرت صادق (ع) روایت شده که به صباح بن سیابه فرمودنند : میل داری به تو تعلیم نماییم چیزی را که روی تو را از گرمی اتش جهنم نگهدارد عرض کرد: بلی فرمود : بعد از نماز صبح صد مرتبه بگو :

اَللُهُمَ صَل عَلی مُحَمدٍ وِ آلِ مُحَمَد

که حق تعالی نگه می دارد روی تو را از گرمی جهنم

 • نویسنده :
 • بازدید : 566 مشاهده

 

معنا و مفهوم هنر از دیدگاه کودکان چیست

 

سلام دوستان بزرگوار امروز با پست روانشناسی درخدمدتون هستیم 

 

هنر از نظر کودکان با آنچه بزرگرگسالان میپندارند تفاوت دارد

تعریف هنر هرچه که هست از نظر کودک وسیله ای جهت بیان احساسات و افکار است .هیچ دو کودکی از نظر احساسی و فکری به یکدیگر شبیه نیستند ، در واقع کودک امروز نیز با کودک دیروز تفاوت  زیادی دارد. به همین دلیل نقاشی های آنان نیز متفاوت است. کودک محیط افراد خود را آن گونه که میبیند ترسیم نمیکند بلکه ترسیم های او مبنی بر برداشت او از پدیده های خارجی است و با رشد کودک و تغیر نگرش ها و تفکر وی ترسیم هایش نیز تغییر می یابد.

ادامه مطلب

اهداف کلی بعثت حضرت رسول اکرم(ص)

یکشنبه 22 فروردين 1400
 • نویسنده :
 • بازدید : 56 مشاهده

هداف کلی بعثت حضرت رسول اکرم(ص)

اتبَعَثَهُ اللهُ تعالی اِتماماٌ لامرِهِ وَ عَزیمَهٌ امضاء حُکمِهِ وَ انفاذاٌ لِمَقاذیر رَحمَتِهِ

خداوند او را به خاطر اتمام امر خود مبعوث گردانید و به خاطر خواستِ قطعی بر پیشبرد و تحقق بخشیدن حکم خود ، او را به رسالت فرستاد و برای نفوذ دادن مقادیر رحمت خود او را به پیامبری مامور ساخت

برای مشاهده ادامه متن به ادامه مطلب مراجعه کنید...

ادامه مطلب
 • نویسنده :
 • بازدید : 54 مشاهده

انواع ذکر برای گرفتاری سخت و دفع دشمن

جهت هر مرض سختی:

در جواهر القرآن از امام رضا: نقل شده است که هرکه را مرضی سختی باشد هر روز هزار و یک مرتبه بگوید(یا واحِدُ) از آن مرض خلاص گردد.

جهت دفع دشمن:

گویند به جهت دفع دشمن از روز پنج شنبه یا یک هفته هر روز صد و چهل و شش مرتبه بگوید( حَسبِیَ الله) البته دفع می شود.

برای مشاهده ادامه متن به ادامه مطلب مراجعه کنید...

ادامه مطلب
 • نویسنده :
 • بازدید : 57 مشاهده

مواردی که باعث استجابت دعا میشود

برای قبولی دعا در درگاه خداوند متعال باید به یسری موارد توجه کرد و کارهای که مورد قبول خداوتد است را انجام دهیم

1 گفتن بسم الله در اول دعا

2 مدح خداوند عالم

3 صلوات فرستادن بر محمد و آل محمد

4 نا امید شدن از مردم

ادامه مطلب
 • نویسنده :
 • بازدید : 54 مشاهده

زیازت اهل قبور به همراه مواردی که باید در قبرستان رعایت کرد

 

1 آن که با وضوء وارد قبرستان شوی

2 بی سلام و دعا از قبرستان نگذری

3 تا میتوانی بر روی قبور راه نروی

4 در قبرستان حرف دنیا نزنی

5 در قبرستان بول نکنی

 

ادامه مطلب
 • نویسنده :
 • بازدید : 51 مشاهده

چند چیز موجب وارد شدن به بهشت میشود 

 

برای وارد شدن به بهشت ابدی و آرامش و تکامل انسان باید به مواردی توجه کرد و به این مواردی که عرض می کنیم دقت کنید  تا ان شاء الله با ذخیره توشه آخرت به بهشت برین راهی بشیم

1 تقوی و ترس از خدا در خلوت و آشکار

2 احسان به والدین

3 یک روز روزه مستحبی گرفتن

4 کوتاه کردن آرزو

5 فراموش نکردن مرگ

 

ادامه مطلب
 • نویسنده :
 • بازدید : 50 مشاهده

دستور العمل قبل از خواب از پیامبر اکرم(ص) 

 

محدث فیض در خلاصه الاذکار نقل کرده که از حضرت زهرا (ع) روایت شده که شبی حضرت رسول (ص) بر من وارد شد در وقتی که رختخواب خود را پهن کرده و مهیای خوابیدن بودم فرمود :

 

ای فاطمه ! مخواب مگر انگاه که این چهار عمل را انجام داده باشی.

 

ادامه مطلب

خاکسپاری پیکر سردار شهید مهدی خبری

چهارشنبه 04 فروردين 1400
 • نویسنده :
 • بازدید : 158 مشاهده

خاکسپاری پیکر سردار شهید مهدی خبری

سردار مهدی خبری متولد 1344/1/1 نقش پررنگی در 8 سال دفاع مقدس داشته و در سال 1363 و 1365  در جزیره مجنون به شدت مجروح شده و به مقام جانبازی نائل می شود. مهدی خبری در دو عملیات که تاریخ آن ها ذکر شد موج انفجار آن را گرفته و شیمیایی و دچار ترکش نخاعی نیز می شود.

وی بااینکه شیمیایی شده است و جانباز 70 درصد بود همچان به فعالیت خود در عرصه جنگ ادامه داد و میدان را خالی نگذاشت. از عملیات هایی که حاج مهدی شرکت داشته است میتوان به خیبر، والفجر و... اشاره نمود.

 

سردار جانباز مهدی خبری

 

سردار سرافراز شهید مهدی خبری به مدت 16 سال مجبور به تحمل ویلچر بود و توانایی حرکت دادن دست ها و پاهایش را نداشت حاج مهدی سال ها با آثار جنگ دست و پنجه نرم می کرد و باقی مانده عمر خود را صرف انجام امور خدا پسندانه و خدمت به انقلاب و ملت نمود، در همین راستا همسر و فرزندان صبور حاج مهدی خبری لحظه ای ایشان را تنها نگذاشتند و تمام زمان خود را صرف خدمت به این سردار شهید کردند.

سردار شهید مهدی خبری با توجه به آثار جراحت ها و بیماری های باقی مانده از دوران جنگ سرانجام در تاریخ 1400/1/1 در زمان تحویل سال و سالروز تولد خویش به درجه رفیع شهادت نائل شد و به یاران شهیدش پیوست.

پیکر این جانباز هشت سال دفاع مقدس در روز دوشنبه 1400/1/2 با رعایت پروتکل های بهداشتی در امامزاده عباس (ع) واقع در بزرگراه آیت الله سعیدی تهران به خاک سپرده شد.

 

پیکر سردارشهید مهدی خبری

 

توضیحات تکمیلی درباره زندگی نامه ایشان درآینده ای نزدیک در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

 • نویسنده :
 • بازدید : 57 مشاهده

نماز مجرب امام سجاد(ع) و احادیث مرتبط با نماز 

 

سلام خدمت بزرگواران به مناسبت ایام میلاد با سعادت حضرت زین العابدین (ع) نماز و احادیث مرتبط با امام بزرگوار رو براتون به اشتراک میذارم با حضور قلب مطالعه بفرمایید.

 

امام سجاد (ع) از عبادت به جایی رسیدند که کسی نرسید بود و از شب زنده داری رنگش زرد ،از گریه چشمانش سرخ ، از سجده پیشا نی اش برجسته و از ایستادن در نماز پاهایش دچار ورم شده بود.

 

ادامه مطلب
 • نویسنده :
 • بازدید : 633 مشاهده

دیدن خواب شهید چمران و شهید ابراهیم هادی

سلام عرض میکنم خدمت شما دوستان عزیز

میخوام یک داستان عالی و تاثیرگذار اما واقعی رو براتون بنویسم امیدوارم که مورد توجه قرار بگیرد.
داستان از اونجایی شروع میشه که یک دختر و پسر همدیگر را میخوان و عاشق هم هستند اما بخاطر شرایطی که داشتن نمیتونستن به صورت ساده و راحت با خانواده هاشون درمیون بزارن.
یک روز صبح ستایش از خواب بیدار میشه و با حسین صحبت میکنه:
ستایش: من دیشب خوابی دیدم
حسین: چه خوابی؟
ستایش: خواب دیدم داخل بهشت زهرا هستیم بالای مزار شهید چمران ایستادیم و عکس شهید ابراهیم هادی هم بود، یک صدای ناشناسی به من میگفت از سمت شهید چمران به سمت شهید ابراهیم هادی برید به طرف قطعه 28 ردیف 72 ، از اون شهید حاجتتون رو بگیرید حتما برید، ما هم رفتیم و براش فاتحه فرستادیم.
 
 
لطفا برای مشاهده ادامه متن به ادامه مطلب مراجعه کنید...
 
ادامه مطلب
 • نویسنده :
 • بازدید : 43 مشاهده

 

اعمال سجده شکر چگونه است

 

یکی از بهترین حالات  بنده در مقابل خداوند بزرگ سجده است که سنت است بعد از هر نماز یافتن نعمتی یا دفع بلایی سجده شکر را بجا آورید

 

سجده برترین اعمال بدن است و از سایر عبادات در نورانی کردن شخص، مۆثرتر.

 

امام صادق(ع) فرمودند: نورانیت را در گریه و سجود یافتم

 

و روایت شده که نزدیک‌ترین حالات بنده به خداوند، حال سجده است؛ بخصوص اگر گرسنه باشد و سجده را با گریه همراه کند.

 

حضرت امام سجاد(ع) نیز سجده هایی بسیار طولانی داشت.

 

امام صادق(ع) فرمودند:« هر گاه حضرت علی بن الحسین(ع) به نماز می ایستاد، رنگش تغییر می کرد، و هر گاه به سجده می‌رفت، سر بلند نمی‌کرد تا وقتی عرق از سر و رویش می‌بارید.»

 

ادامه مطلب
 • نویسنده :
 • بازدید : 48 مشاهده

ولادت امام حسین (ع) و آغاز شفاعت ایشان چه زمانی است 

 

یا سلام خدمت همه بزرگواران با نزدیک شدن به ایام ماه پر فضیلت شعبان و ولادت سرور سالار شهیدان حضزت ابا عبدالله مطالبی درباره ولادت امام حسین گذاشتیم 

 

ولاذت حضرت امام حسین(ع):

 

روز سوم ماه شعبان سال چهارم هجرت دومین فرزند برومند حضرت علی و فاطمه که درود خدا بر ایشان  در خانه وحی و ولایت چش به جهان گشود.

 

تولد با فضیلت حضرت ابی عبدالله الحسین (ع) مانند شهادتش شگفت انگیز بود و اتفاقات عجیبی رخ داد.در حقیقت زندگی آن حضرت از ولادت تا شهادت و بعد از شهادت چنان شگفت آور است که انسان از درک آن عاجز است .

 

ادامه مطلب

تعریف وقف ، آثار و فضیلت آن

پنجشنبه 21 اسفند 1399
 • نویسنده :
 • بازدید : 60 مشاهده

تعریف وقف ، آثار و فضیلت آن 

 

تعریف وقف:

 

وقف در لغت به معنای <ایستادن> <ساکن کردن> <اقامت کردن> <حبس کردن> می باشد و در اصطلاحی فقهی آن است که انسان ملکی را ثابت نگه دارد و منافعی آن را برای شخص یا اشخاص  یا برای کار و یا مصرفی معین کند، مانند این که زمینی را برای مسجد یا حسینه یا مدرسه  قرار دهد

ادامه مطلب
 • نویسنده :
 • بازدید : 37 مشاهده

معجزات خارق العاده حضرت رسول اکرم(ص)

 

با سلام خدمت بزرگواران به مناسبت مبعث پیامبر بزرگوار اسلام حضرت محمد (ص) پستی با موضوع معجزات حضرت رسول(ص)  ارائه دادیم .هدیه کنیم به روح بزرگوار ایشان .

 

معرفی مبعث حضرت رسول:

 

مبعث حضرت رسول اکرم صلی الله علیه وآله ، روزی است که پیامبربزرگوار اسلام از سوی خداوند برای هدایت همه ی انسانها برگزیده شدند.طبق نظر شیعیان بعثت آن حضرت در 27 رجب سال چهلم عام الفیل (سال 610 میلادی) در سن چهل سالگی ایشان واقع شد.

 

ادامه مطلب
 • نویسنده :
 • بازدید : 43 مشاهده

تفاوت میان رابطه جنسی با عشق و شهوت چیست؟

 

مثلث عشق:

 

استرنبرگ: یک نظریه  مثلثی ازعشق که بر پایه عناصر شهوت، صمیمیت و تعهد، تصمیم ارائه داده،این نظریه بیان میکند میزان عشقی که یک فرد تجربه میکند بر قدرت این سه عنصر است . به علاوه نوع عشقی که فرد تجربه میکند به تعادل این سه عنصر وابسته است . در این نظریه تاکید میشود که روابط ثابت و پایدار عشقی شامل همه ی عناصر شهوت، صمیمیت و تعهد است

 

ادامه مطلب
 • نویسنده :
 • بازدید : 61 مشاهده

ویژگی های سیستم زندگی زناشویی

ازدواج را میتوان به عنوان یکی از مراحل رشد انسان در نظر گرفت . 

اگر ازدواج موفقیت آمیز باشد ، کمک زیادی به رشد روانی_ اجتماعی زوج می کند .

موفقیت  ازدواج وابسته به میزان آمادگی ا فراد برای ازدواج ودرک واقع بینانه ی آنها از روابط زوجی است.

 

ادامه مطلب
 • نویسنده :
 • بازدید : 66 مشاهده

سوره های قرآنی که بیماری را درمان میکند

 

پيامبر(ص) فرمود: کسي که از قرآن شفا نخواند پس خداوند او را شفا نمي‌دهد...

 

پيامبر(ص) و امامان معصوم(ع) براي درمان بسياري از بيماري‌ها خواندن آيات و سوره‌هاي قرآن را توصيه کرده‌اند. مجموعه‌اي از اين احاديث و روايات در کتاب مکارم الاخلاق جمع‌آوري شده که در ادامه آنها را با هم مي‌خوانيم:

 

ادامه مطلب
 • نویسنده :
 • بازدید : 47 مشاهده

خواص عسل و درمان شگفت انگیز آن در قرآن

 

در قرآن کریم حضرت حق می‌فرماید :

 

(خوردن عسل برای مردم شفاء است)

 

فِیهِ شِفَاءٌ لِلنَّاسِ

 

خواص عسل در قرآن و قدرت شفابخشی آن در درمان بیماری های گوناگون گسترده است و ذکر این خواص در قرآن کریم، این ادعا را اثبات می کند. بی تردید اهمیت عسل در طب قدیم به مراتب بیشتر از زمان حاضر بوده است. همچنین در قرآن کریم نیز از عسل به عنوان موهبت الهی و شفابخش یاد شده و حتی یک سوره به نام زنبورعسل (نحل) اختصاص یافته است:

 

 

ادامه مطلب